Zdroj údajov:
ŠÚSR,
aktualizované:
30.04.2026
SRS Slovakia, spol. s r.o., v likvidácii
SRS Slovakia, spol. s r.o., v likvidácii
IČO:
44784333
DIČ:
2022832614
SK NACE:
46900 Nešpecializ.veľkoobchod
46900 Nešpecializ.veľkoobchod
Adresa:
Na paši 4
82102 Bratislava-Ružinov
Na paši 4
82102 Bratislava-Ružinov
Okres:
Bratislava II
Bratislava II
Kraj:
Bratislavský kraj
Bratislavský kraj
Právna forma:
Spol. s r. o.
Spol. s r. o.
Kat. veľkosti:
nezistený
nezistený
Druh vlastníctva:
Súkromné tuzemské
Súkromné tuzemské
Dátum vzniku:
29.05.2009
29.05.2009
Dátum zániku:
-
-
Typ závierky:
Individuálna mimoriadna
Individuálna mimoriadna
Predložená dňa:
03.07.2017
03.07.2017
Zostavená dňa:
03.07.2017
03.07.2017
Schválená dňa:
03.07.2017
03.07.2017
Úč POD: Účtovná závierka
(Zdroj údajov: FRSR)
Typ závierky:
Individuálna mimoriadna
Individuálna mimoriadna
Predložená dňa:
20.04.2017
20.04.2017
Zostavená dňa:
31.01.2017
31.01.2017
Schválená dňa:
31.01.2017
31.01.2017
Úč POD: Účtovná závierka
(Zdroj údajov: FRSR)
Typ závierky:
Individuálna riadna
Individuálna riadna
Predložená dňa:
12.03.2017
12.03.2017
Zostavená dňa:
23.01.2017
23.01.2017
Schválená dňa:
23.01.2017
23.01.2017
Úč POD: Účtovná závierka
(Zdroj údajov: FRSR)
Typ závierky:
Individuálna riadna
Individuálna riadna
Predložená dňa:
24.03.2016
24.03.2016
Zostavená dňa:
14.02.2016
14.02.2016
Schválená dňa:
23.03.2016
23.03.2016
Úč POD: Účtovná závierka
(Zdroj údajov: FRSR)
Typ závierky:
Individuálna riadna
Individuálna riadna
Predložená dňa:
26.02.2015
26.02.2015
Zostavená dňa:
05.02.2015
05.02.2015
Schválená dňa:
05.02.2015
05.02.2015
Úč POD: Účtovná závierka
(Zdroj údajov: FRSR)
Typ závierky:
Individuálna riadna
Individuálna riadna
Predložená dňa:
27.03.2014
27.03.2014
Zostavená dňa:
07.03.2014
07.03.2014
Schválená dňa:
11.03.2014
11.03.2014
Súvaha Úč POD 1-01: Súvaha
(Zdroj údajov: FRSR)
Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01: Výkaz ziskov a strát
(Zdroj údajov: FRSR)
Poznámky Úč POD 3-04: Poznámky
(Zdroj údajov: FRSR)
Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky: Oznámenie o dátume schválenia
(Zdroj údajov: FRSR)