Vyhlásenie o prístupnosti

Na stránke www.registeruz.sk je prezentovaná verejná časť Registra účtovných závierok. Webová stránka je vytvorená s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť, je prístupná aj po vypnutí zobrazovania kaskádnych štýlov (CSS) a technológie JavaScript. Väčšina súborov publikovaných na stránke je vo formáte PDF alebo TIFF. Pre zobrazenie dokumentov vo formáte PDF je potrebné mať nainštalovaný prehliadač PDF dokumentov, napríklad Adobe Acrobat Reader, ktorý je voľne šíriteľný. Skeny účtovných závierok sú publikované vo formáte viacstránkový TIFF, pre ich správne zobrazenie je potrebné použiť prehliadač obrázkov podporujúci zobrazenie viacstránkových TIFF súborov (napríklad Windows Photo Viewer).

Webové sídlo spĺňa všetky základné štandardy prístupnosti pre informačné systémy verejnej správy určené Výnosom Ministerstva financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy č. 55/2014 Z. z.

Stránka je optimalizovaná pre aktuálne verzie prehliadačov Google Chrome, Microsoft Edge (na jadre Chromium) a Mozilla Firefox.

V prípade akýchkoľvek problémov s prístupnosťou obsahu alebo funkčnosťou webu, technickými otázkami a tiež s otázkami ohľadom obsahu kontaktujte správcu webových stránok na adrese cpu@datacentrum.sk.

Prevádzkovateľom obsahu a technickým prevádzkovateľom je DataCentrum.

Informácia o používaní Cookies

Táto stránka využíva pre svoju funkcionalitu súbory cookies. Používaním stránky súhlasite s ich ukladaním.